Wyzwania wzrostu – o czym pamiętać rozbudowując organizację?

Data: 1 października (sobota)
Godzina: 11:30
Miejsceświetlica (Dom Ukraiński I piętro)

Szybki wzrost niesie w sobie szanse i dużo zagrożeń. Na warsztacie przyjrzymy się niektórym elementom i mechanizmom funkcjonowania zespołów. Porozmawiamy o tym na co a co zwrócić uwagę, co wesprzeć i czego nie karmić by móc się rozwijać pozostając efektywnym.

Poruszane zagadnienia:

  • Proces zespołowy – etapy życia zespołu
  • Trudne momenty – zagrożenia i korzyści
  • Tematy TABU
  • Kto jest kim w zespole – Socjometria

Sposób pracy – Metodyka:

Praca warsztatowa nastawiona jest na rozwój samoświadomości oraz przybliżenie konkretnych umiejętności. Jej grupowy charakter pozwala na bliższe przyjrzenie się „od środka” i lepsze zrozumienie mechanizmów rządzących ludźmi i zespołami. Realizowane ćwiczenia metodycznie są powiązane z bieżącymi informacjami zwrotnymi na temat postępów. Taki styl pracy przygotowuje do wdrażania narzędzi „w dzień po szkoleniu”.

Prowadzenie: Barbara Chruślicka Superwizorka psychologicznego treningu grupowego rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz superwizorka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Specjalistka w zakresie umiejętności interpersonalnych, liderskich i budowania zespołów. Wspiera rozwój wiedzy, umiejętności w obszarze zmiany postawy i nastawienia. Projektuje autorskie programy wspierania zespołów zarządzających, rozwoju osób, grup i organizacji. Przez 12 lat trenerka i coach w największej w Polsce Szkole Trenerów Biznesu, a przez 15 lat Kierowniczka Merytoryczna Podyplomowego Studium Treningu Kreatywności i Arteterapii Uniwersytetu Warszawskiego.

0 Comments

No Comment.