KOALICJA KOMM NA FACEBOOKU!

Z przyjemnością ogłaszamy, że jako Koalicja Organizacji Mniejszościowych i Migranckich mamy teraz własną stronę na Facebooku! 

Jest to miejsce, w którym wraz z naszymi partnerami będziemy dzielić się informacjami o podejmowanych przez nas krokach w/s nas dotyczących, ale także zapraszać na wydarzenia organizowane w naszych społecznościach — mniejszości narodowych i etnicznych,  osób migranckich i uchodźczych. 

Subskrybuj naszą stronę tutaj: https://www.facebook.com/koalicjakomm

Aby dołączyć do Koalicji, napisz na adres: koalicja@komm.org.pl

Nasza strona internetowa: https://komm.org.pl/

KOMM to także przestrzeń do promocji Twoich działań i poszukiwania partnerów do współpracy! Jeśli chcesz dołączyć do naszej sieci lub po prostu chciałbyś, aby informacja o Twoich wydarzeniach znalazła się na tym profilu — napisz do nas na adres: koalicja@komm.org.pl. 

Zapraszamy!

Ми раді повідомити, що Коаліція організацій меншин та мігрантів тепер має власну сторінку у Facebook!

Це місце, де ми разом з нашими партнерами будемо ділитися інформацією про кроки, які ми робимо самі, а також запрошувати вас на заходи, організовані в наших спільнотах — національних та етнічних меншин, мігрантів та біженців. 

Підписуйтесь на нашу сторінку: https://www.facebook.com/koalicjakomm
Щоб приєднатися до Коаліції, пишіть на електронну пошту koalicja@komm.org.pl
Наш веб-сайт: https://komm.org.pl/

KOMM — це також простір для просування вашої діяльності та пошуку партнерів для співпраці! Якщо ви хочете приєднатися до нашої мережі або просто хочете, щоб інформація про ваші заходи була розміщена в цьому профілі — напишіть нам на пошту: koalicja@komm.org.pl

Будемо раді бачити вас!Trzon Koalicji tworzą Fundacja Zustricz z Krakowa, Fundacja Ukraiński Dom z Warszawy, Związek Ukraińców w Polsce z Przemyśla, Kalejdoskop Kultur z Wrocławia,
oraz organizacje z całej Polski przy wsparciu National Democratic Institute for International Affairs (umowa nr No. 23-22213A-CER.0-2646)

0 Comments

No Comment.